Při Kvantové regresi procházíte hlubokým procesem sebepoznání.

Jak se na Regresi připravit?

Prožít klidný den před Regresí určitě pomůže úspěšnému průběhu, zároveň raději předtím nepijte kafe, zelený čaj či jiné močopudné nápoje. A zkoušejte se naladit na tu chvíli, pokud možno, s čistou hlavou a žádnými dalšími starostmi či povinnostmi pro daný den.Je dobře, pokud se alespoň trochu připravíte na úvodní rozhovor. Výhodou je mít předem napsané otázky, vědět, co Vás zajímá, proč na Regresi přicházíte. Pokud by se nám podařilo komunikovat s vyšším vědomím, mohli byste obdržet odpověďi, které Vás mohou posunout dále. Nečekejte vyluštění tajenky. Odpověďi jsou vždy takové, abyste jich využili pro svůj další vývoj a pracovali na sobě. Při sezení vám vaše Vyšší Vědomí vybere minulé životy, aby Vám ukázalo souvislosti s vaším současným životem. Po prozkoumání minulých životů bude váš terapeut mluvit s Vaším Vyšším Vědomím přímo, přes vás. Oni použijí vaši řeč a vaše vyjadřovací schopnosti, aby s ním mohli mluvit. To je ta chvíle, kdy dostanete odpovědi na vaše otázky. Vyšší Vědomí o vás ví vše. Zná vás lépe než vy sami sebe.

Už to, že si prohlížíte tyto stránky bezpochyby znamená, že na sobě a svém vývoji pracujete. Samozřejmě, že je velmi důležité mít důvěru v samotný proces. 

Nezapomeňte na to, že aby se váš život obrátil k lepšímu, je podmíněno i vaším upřímným úsilím o změnu. Nehledejte příčiny jen kolem vás, ale hlavně ve vás.

Jsou lidé, kteří Kvatovou regersi chtějí vyzkoušet ze zvědavosti. Na tom není nic špatného.


Podívejte se na níže uvedené obrázky. Poté si zavřete oči a pokuste se je postupně si vybavit. Nejste-li dostatečně zkušení v meditacích, koncentračních cvičeních, nebo v nějakém druhu relaxace, můžete si na níže uvedených obrázcích vyzkoušet vaše schopnosti vizualizace. Zkuste se na obrázky zadívat vždy na několik vteřin. Poté si zavřete oči a před vaším vnitřním zrakem se je pokuste postupně vybavit. Zkuste si daný obrázek alespoň nějakým způsobem představit. I třeba neúplný, nebo ne příliš ostrý. Tato zkušenost se nám bude pro úspěšný průběh Regrese hodit.

Červená květina, žlutý ptáček, modré auto, pes a kočička, listnatý strom ve větru.2023
Tel. 420 724 602 471 e-mail: muhlhansel@seznam.cz
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!