Narodil jsem se v Sokolově ve znamení Býka 25. dubna 1973. Absolvoval jsem 6. ZŠ v Sokolově, střední zemědělskou školu v Chebu a Českou zemědělskou universitu v Praze-Suchdole. Poté jsem prožil pětiletý pobyt v Americe, hlavně v údržbě golfových hřišť v Ohiu, Severní Karolíně a na Floridě, ale také mj. jako malíř pokojů, čistič lodí či stěhovák. To byla pro mě ta vysoká škola, kdy jsem roku 2000 letěl do Ameriky, aniž bych uměl pořádně anglicky. Letěl jsem za dobrodružstvím, poznáním, vzděláním i přivýdělkem. S batohem na zádech, do neznáma. Přineslo mi to mnohé do života.

Již delší dobu pracuji na svém sebevzdělávání v oblasti duchovní. Nastoupil jsem na cestu duchovní zralosti a vím, že ji budu procházet po zbytek života. Nevím, jestli jsem výrazně úspěšný student, každopádně cítím, že je ta cesta z jakéhosi důvodu nutná (či potřebná) a jsem za ni rád. Zároveň vnímám, že je stále více a více lidí, kteří se chtějí dozvědět o sobě více, kteří hledají…

Události z posledních let mě svým způsobem popohnaly k přemýšlení o své vnitřní síle. Jsem o ní přesvědčen, nepochybuji. Mám úctu sám k sobě, svým nejbližším, přírodě, světu, životu.

Mistrem Reiki jsem se stal v srpnu 2021, v mistrovské linii Marci Lochovské. Studium vyžadovalo hlubokou pokoru, bezpodmínečnou Lásku, odhodlání, soustavnou systematickou práci na sobě a hledání odpovědí na otázky:

Kdo jsem? Jaký smysl má moje existence? Proč se mi "věci" dějí?

Kurs Kvantové regrese Libora Smetany jsem absolvoval v únoru 2023. Byl pokračováním mé cesty poznávání sama sebe a přiznávám, že mě tato metoda opravdu hodně oslovila. Cítím, že v ní chci dále pokračovat, vzdělávat se, kultivovat svůj charakter a poznávat další a další obzory, které nabízí…

                                                                                               Ing. Jaroslav Mühlhansel

2023
Tel. 420 724 602 471 e-mail: muhlhansel@seznam.cz
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!