Abychom mohli pomáhat druhým, musíme nejprve umět pomoci sami sobě. 

Základem Východní medicíny je rovnováha energetického systému člověka. Symbolika čaker pomáhá pochopit hlubší souvislosti mezi fyzickým a duchovním světem. Na cestě k duchovní zralosti jsme prošli četnými technikami, cvičeními a meditacemi, které byly nápomocny ke konfrontaci se svými pocity, tématy, strachy, s emočními a mentálními bloky, stojící v cestě k prožitku JSEM.

Reiki je vesmírná univerzální energie, která se nachází v prostoru kolem nás. Práce s touto energií v nás probouzí lásku ke všem bytostem a všemu, co nás obklopuje. Je to pozitivní vesmírná životodárná energie, která k nám přichází z univerza a kterou dostáváme darem, když o ní poprosíme. Slovo Reiki je složenina dvou japonských slov a znamená vesmírná životodárná energie, láska, život.

Reiki je jedna z nejjednodušších uzdravovacích metod. Každý příjemce je harmonizován a celkově vyrovnáván. Je-li v některé oblasti těla energetická nerovnováha, dochází k onemocnění. K převodu energie dochází snadno - přiložením rukou na tělo. Práce s Reiki energií je vyjádřením lásky a úcty k druhému. Pomáhá při uzdravení, harmonizaci i udržení optimálního zdravotního stavu. zlepšuje také i účinnost jiných druhů terapie.

Reiki sjednocuje celou osobu - tělo, emoce, ducha - vytváří mnoho prospěšných efektů včetně relaxace, pocitů harmonie, klidu. Energie Reiki svými vyššími vibracemi, než má běžně energetické pole člověka, pomáhá i k rozvoji tzv. mimosmyslového vnímání, zvyšuje intuici. Příjemcem Reiki může být každý, kdo o poskytnutí vesmírné energie požádá. Přijetí této energie je aktem svobodné vůle, nikomu ji nevnucujeme.

• podporuje přirozenou schopnost těla se léčit
• vitalizuje tělo i duši klienta i předávajícího
• obnovuje duševní rovnováhu a mentální pohodu
• funguje na všech rovinách - mentální, duchovní, nebo fyzické
• uvolňuje zablokovanou energii a napomáhá totální relaxaci
• čistí tělo od jedů
• přizpůsobuje se potřebám příjemce
• je účinná pro zvířata i rostliny
• je velmi příjemná celostní léčebná metoda
• zvyšuje vibrace a tím tělu přidává životní energii

Přiložením rukou na zraněná či nemocná místa ztlumíme bolest a nemoc postupně odstraníme. Zbavíme tělo škodlivin, budete schopni odstranit i blokády. Energii Reiki lze využít pro všechny účely (tedy nejen na léčení nemocí), za všech podmínek a ve všech situacích. Je zcela bezpečné ji užívat kdekoliv, kdykoliv a pro cokoliv.

Energie Reiki = energie pro Vaše dobro.


2023
Tel. 420 724 602 471 e-mail: muhlhansel@seznam.cz
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!